1 » 2 » 3 » 3 CCC deska kuchenna ze szkła hartowanego 40 X 504

Kontakt

  • Mega-Aukcje.pl
    ul. Kolejowa 154
    05-092 Łomianki
    NIP: 1181862118
  • E-mail:biuro@mega-aukcje.pl
  • Telefon663 742 122
    515 232 122
  • Gadu Gadu3949248
  • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 17.00, w soboty 10.00 - 14.00

Cennik

Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Nasze hity

Promocje

Lampa stojąca LUCEPLAN Costanza D13T.I

Lampa stojąca LUCEPLAN Costanza D13T.I1 600 zł1 068 zł brutto868 zł netto

WMF -PALMA ZESTAW SZTUĆCÓW 60 elementów

WMF -PALMA ZESTAW SZTUĆCÓW 60 elementów1 350 zł829 zł brutto674 zł netto

Philips Lirio 57003/31/LI - Reflektor BLOQ 3xG53/5

Philips Lirio 57003/31/LI - Reflektor BLOQ 3xG53/51 250 zł700 zł brutto569 zł netto

Czarno-czerwony fotel dla graczy DX Racer1

Czarno-czerwony fotel dla graczy DX Racer1899 zł599 zł brutto487 zł netto

PHILIPS SCOPE Lampa punktowa 4x4.5W

PHILIPS SCOPE Lampa punktowa 4x4.5W1 249 zł699 zł brutto568 zł netto

12345

Polecamy

KASK moto AGV CORSA E2205 W GUY MARTIN ROZMIAR L

1 660 zł brutto1 350 zł netto
            KASK moto AGV CORSA E2205 W GUY MARTIN ROZMIAR L KASK AGV : CORSA  E2205 W GUY MARTIN REPLICA 6101A1FW-001 JEST TO KASK MOCNO NASTAWIONY NA SPORT, BEZPIECZEŃSTWO, AERODYNAMIKĘ, WENTYLACJĘ I POLE WIDZENIA Obecnie AGV jest liderem…

Chmura tagów

Nasze hity

Stolik drewniany Massivum Tenaga by Stefan Kretz

855 zł brutto695 zł netto
szt. Do koszyka
Dostępność: DostępnyStolik drewniany Kawowy Massivum Tenaga by Stefan Kretzs Blat stolika wykonany z naturalnych materiałów, może różnić się od prezentowanego na zdjęciu (Realne foto Trzecie) Każdy produkt jest przez to niepowtarzalny i unikatowy. Wszelkie przetarcia, szczeliny…
Urządzenie wielofunkcyjne Brother FAX-2940

810 zł brutto659 zł netto
szt. Do koszyka
Dostępność: DostępnyUrządzenie wielofunkcyjne Brother FAX-2940 Brother FAX-2940 to czarno-biała drukarka , skaner, fax oraz ksero w eleganckiej, kompaktowej obudowie.drukuje z prędkością do 20 stron na minutę. Wysoką jakość wydruków gwarantuje rozdzielczość wynosząca 2400…

899 zł599 zł brutto487 zł netto
szt. Do koszyka
Dostępność: DostępnyCzarno-czerwony fotel dla graczy DX Racer1 Zwykle to pracownicy biurowi i gracze są najbardziej narażeni na problemy wynikające z nieprawidłowej postawy ciała. Dlatego warto sięgnąć po rozwiązanie, które pozytywnie wpłynie na zdrowie. Najlepszą i najskuteczniejszą…
3 CCC deska kuchenna ze szkła hartowanego 40 X 503 CCC deska kuchenna ze szkła hartowanego 40 X 50
Nowość

3 CCC deska kuchenna ze szkła hartowanego 40 X 50

Koszt wysyłki: od 12 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier Fedex - 15 zł
InPost Paczkomaty24 - 12 zł
Odbiór osobisty - 0 zł

Stan magazynowy: 1 szt.

Stan produktu: Nowy

Cena brutto: 77 zł

Cena netto: 63 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)

3 CCC deska kuchenna ze szkła hartowanego 40 X 50 cm

Ta duża płyta ze szkła hartowanego jest bardzo praktyczna w kuchni. Jest idealny do cięcia żywności bez ryzyka zabrudzenia i uszkodzenia planu pracy. Ta deska wyróżnia się bardzo dużą powierzchnią. Ma antypoślizgowe gumowe nóżki. Jest o wiele bardziej higieniczna niż deska do krojenia wykonana z drewna lub tworzywa sztucznego. Nie zatrzymuje zapachów i jest wyjątkowo silny. Ta deska do krojenia można myć w zmywarce. Ta przezroczysta tablica jest idealna dla wszystkich, którzy chcą funkcjonalną i dyskretną deskę.40x50 cm

"X"

Produkt powystawowy, rysy na spodzie, tafla szkła nie uszkodzona

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Napisz recenzję
Pozostałe produkty z kategorii
Lampa ścienna IR Philips Grass

89 zł brutto72 zł netto
Krajalnica Nicer Dicer Fusion Zestaw

92 zł brutto75 zł netto
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl